Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamas projektas „UAB „Klaipėdos kartono tara“ darbuotojų mokymas ir specifinių kompetencijų tobulinimas“

2017 m. rugsėjo 25 d. įmonė UAB „Klaipėdos kartono tara“ kartu su Europos socialinio fondo agentūra pasirašė sutartį dėl projekto “UAB „Klaipėdos kartono tara“ darbuotojų mokymas ir specifinių kompetencijų tobulinimas”.

Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ priemonę Nr. 09.4.3-ESFA-T-846 „Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams“. Projektui įgyvendinti yra skirtos Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos.

Projekto tikslas – tobulinti esamų ir naujų darbuotojų kompetenciją, žinias ir gebėjimus. Projekte numatyti mokymai yra tiesiogiai susiję su darbuotojų atliekamu darbu ir yra skirti darbuotojų specifinių kompetencijų ir įgūdžių tobulinimui. Mokymų programos išskaidytos pagal jų atliekamas funkcijas įmonėje, siekiant didžiausios naudos, pritaikant darbuotojų gebėjimus prie įmonės poreikių.

Projektu siekiama sudaryti sąlygas įmonei turėti reikiamos kvalifikacijos darbuotojus. Darbuotojų mokymas, kvalifikacijos kėlimas yra svarbi įmonės veiklos dalis. Projekto įgyvendinimas leis išplėsti kvalifikuotų, žinių ir gebėjimų turinčių darbuotojų, šioje rinkoje dalį. Planuojama, kad mokymai vyks 36 mėn., bus apmokyti 159 įmonės darbuotojai.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2017 m. rugsėjo 25 d. – 2020 rugsėjo 25 d.

Bendra projekto vertė: 541 798,11Eur

Dėl kitos, su šiuo projektu susijusios, informacijos galima kreiptis į įmonę UAB „Klaipėdos kartono tara“, tel.: (+370 46) 341 884, el.paštas: klaipeda@tara.lt

Puslapyje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Daugiau apie slapukus skaitykite privatumo politikoje.