Fleksografinė spauda

Fleksografinė spauda -  vienas iš plačiausiai naudojamų spaudos būdų gofruotojo kartono pakuočių gamyboje. Fleksografinėje spaudoje naudojamos reljefinio polimero spaudos formos (klišės).

Aniloksinis velenas dažais padengia iškilusias klišės vietas, perkeldamas tiesiogiai ant gofruotojo kartono.

Turime savo dažų tonavimo ir maišymo įranga. Mūsų naudojami dažai pagaminti vandens pagrindu, greitai džiūstantys ir atitinka visus Europos sąjungoje keliamus reikalavimus maisto pakuotės gamybai. Spalvas ruošiame iš Pantone Solid Uncoated spalvų katalogo.

Galime spalvas paruošti nestandartines, pagal pateiktą kliento spalvos pavyzdį spektrofotonometro pagalba. Galime uždėti 4-rias skirtingas spalvas. Norint išgauti šešėlius ar atspausdinti sudėtingesnį vaizdą, galime pasiūlyti rastrinį dizainą, kada iš vienos spalvos klišės galima išgauti atspalvius rastru (taškais). Kad išgauti šviesesnius ar tamsesnius tonus yra keičiamas taškų dydis. Didesni taškai sudaro tamsesnius, mažesni – šviesesnius tonus.

1-os spalvos spauda​

2-jų spalvų spauda

3-jų spalvų spauda​

4-ių spalvų spauda

1-os spalvos rastrinė spauda​

2-ujų spalvų rastrinė spauda​

Puslapyje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Daugiau apie slapukus skaitykite privatumo politikoje.