Informacija apie priimtą sprendimą dėl strateginio pasekmių aplinkai vertinimo

Plano ar programos rengimo organizatorius:

UAB „Klaipėdos kartono tara“, Šilutės pl. 81, Klaipėda, LT-94101 Klaipėdos m. sav., tel.: (8 46) 341 884, faksas: (8 46) 341 953, el. paštas: klaipeda@tara.lt.

Plano ar programos pavadinimas, rengimo pradžia ir tikslai:

Detaliojo plano pavadinimas: žemės sklypo Šilutės pl. 81, Klaipėdoje detalusis planas. Rengimo pradžia: 2012 m. vasaris. Tikslai: nustatyti teritorijos tvarkymo ir naudojimo režimo reikalavimus, sklypo naudojimo ir užstatymo kokybinius ir kiekybinius parametrus, statybos ir kitos veiklos privalomąsias sąlygas ir apribojimus; patikslinti žemės sklypo naudojimo būdą ir pobūdį; parengti eismo organizavimo ir infrastruktūros plėtros projektinius pasiūlymus, derinant su gretimybėmis.

Ar bus atliekamas rengiamo plano ar programos SPAV, jeigu nebus, – kur galima susipažinti su motyvais, dėl kurių buvo priimtas toks sprendimas:

Detaliojo plano SPAV nebus atliekamas. Su motyvais dėl kurių buvo priimtas toks sprendimas galima susipažinti UAB „Ekosistema“ patalpose, esančiose adresu Taikos pr. 119, Klaipėda, LT-94231 Klaipėdos m. sav., kontaktinis asmuo M.Šileika, tel.: (8 46) 430 463.

Kam, kokiu adresu, iki kada ir kokiu būdu galima teikti pasiūlymus:

Pasiūlymus galima teikti 20 darbo dienų nuo šio skelbimo pasirodymo dienos UAB „Ekosistema“ aukščiau nurodytais kontaktais.

UAB „Ekosistema“
Direktorius Marius Šileika

Puslapyje naudojami slapukai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Daugiau apie slapukus skaitykite privatumo politikoje.